1 2 aim
Level İstanbul

Geniş servis yelpazemiz ile sizlere doğru anda doğru reklam mecrasını sunuyor, planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Profesyonel ve yurt dışı tecrübesi olan ekibimizle şirketinizin pazarlama departmanı görevini üstleniyor, globalleşen dünyada hedef kitlenize daha kolay ve verimli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Google Remarketing

Google Remarketing Nedir ?

Remarketing, Google reklamları arasında en çok tercih edilen reklam modelleri arasında yer alıyor. Türkçe karşılığı “Yeniden Pazarlama” olan reklam modelidir. Remarketing reklam modelini, başta online pazarlama sektörü olmak üzere bir çok farklı alandan işletme tarafından yoğun olarak tercih edilen bir reklam alternatifidir.

Nasıl Kullanabiliriz?

Google Remarketing reklam modelini kullanmak oldukça kolay. Google Adwords panelinden elde edeceğiniz kodu, web sitenizin tüm sayfalarına ekleyerek, Remarketing reklamlarını kullanabilirsiz.

Kimler Kullanmalı?

Online reklamları, gerek performans gerek branding amaçlı kullanan tüm işletmeler için Remarketing, uygun bir reklam modelidir. Gerekli optimizasyonlarda sağlandığında, orta vadede en kritik reklam alternatiflerinden biri olmaya güçlü bir aday olacaktır.

Başlıca Yararları Nelerdir?

Google Remarketing Reklam modeli, işletmelere getirdiği dönüşüm adetleri ile performans sağlarken, aynı zamanda ücretsiz olan gösterim avantajı sayesinde ise, Branding olarak da katkı sağlar.

Sonuç olarak Remarketing: Olmasa Olmaz!


Remarketing reklam alternatifi, her işletme için olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir reklam modelidir. CRM Medya’da, yüzlerce projede aktif olarak kullanılan bu reklam modeli ve daha fazla reklam alternatifleri mevcut. CRM Medya, firmanızın kısa, orta ve uzun vade için belirlediği hedefleri gerçekleştirmek için online pazarlamada partneriniz olmaya hazır; ya siz?

Kiralık villa